Teniški lopar Wilson Ultra 100L V3 je lažja verzija Ultre 100, ki nudi veliko udobja, poskrbi za veliko moči, dobro rotacijo in izredno natančnost.
Priporočamo ga mlajšim tekmovalcem in rekreativnim igralcem obeh spolov.
ima povsem nov in zelo preprost dizajn, podoben kot ga imajo sedaj vsi Wilsonovi loparji. Obdržali so vse dobre lastnosti predhodnika in ga dopolnil z naketerimi novi tehologijami.
Je idealna izbira za vse rekreativne igralce in mlajše tekmovalce, saj nudi veliko moči in dober spin potencial. Pri mreži se izkaže za izredno stabilnega in dovolj natančnega, Izza zadnje linije pa omogoči dovolj moči in dober spin potencial.
V novem modelu so uporabili Sweet Spot Channel, ki poveča idealno mesto zadetja in Integrated PWS System, ki poveča volumen na straneh in tako ohranja stabilnost in razširi Sweetspot.
Za dodatno izboljšanje stabilnosti in kontrole uporabljeno Power Rib Tehnologijo, kjer geometrija vratu in tehnologija grometov povečata stabilnost ter moč, hkrati pa nova inovativna oblika grometov, nudi večjo potencialno energijo in podaljša čas stika med žogo in struno. Na ta način se še dodatno poveča idealno mesto zadetja
Lastnosti:
Tehnologija: Power Rib, Integrated PWS System, Sweet Spot channel
Sestava: Carbon fiber
Velikost glave: 645 cm2
Teža: 277g
Težišče: 325 mm
Dolžina: 686 mm / 27 in
Grip: Wilson Pro
Profil: 24/26/23 mm
Razporeditev strun: 16/19
Priporočamo napenjanje na: 24kg ± 2kg
Način zamaha (swing style): moderate