Izdelana je iz hitre in elastične serije GEWO Nexxus EL Pro in kaže moč, zlasti pri situacijah, ki so bogate z različnimi kombinacijami napada in rotacije.
Prednosti: varno odpiranje, maksimalen občutek žogice zahvaljujoč mehkemu dotiku v napadalnih in pasivnih situacijah. Veliko možnosti za rotacije in rotacije pri serviranju/vračanju zaradi spinny nexxTT tehnologije zgornje plasti.
Tip igralca/karakteristike:
Barva: rdeča in črna
Debelina: 1,9 2,1 mm ali MAX
Vrsta: OFF
Hitrost: 118
Spin: 128
Kontrola: 96
Trdota: medium (srednja)
Zaradi trajnih prilagoditev izdelkov, npr. uvedba novih ABS žogic je bilo potrebno gumo ustrezno prilagoditi tem trendom. Najnovejša generacija žogic povzroča manj rotacije in hitrosti. Za kompenzacijo te izgube pri rotaciji in hitrosti imate dve možnosti: prilagodite svojo tehniko ali vaš material. Cilj GEWO je podpreti potrebne fizične prilagoditve z inovativnimi pristopi k rešitvi: tanka, visoko oprijemljiva zgornja plast (nexxTT), ki kompenzira izgubo hitrosti in rotacije s svojo prilagojeno dinamičnostjo in večjo napetostjo (N.E.P.). Plus, srednje luknjičasta dinamična gobica, ki je izbrana glede na izvedeno različico (XT za hitrost in EL za rotacijo) naredi Nexxus Pro Series resnično "Energy Monster", še posebej pri maXXimum debelini (2,2 mm / 2,3 mm = maksimalna igralna moč).
Eden od dejavnikov uspeha gum GEWO HYPE EL / XT / KR je bila inovativna tehnologija DGC40 +. DGC40 + pomeni stalen in zanesljiv stik z žogico, izredno oprijemljiva zgornja površina pa preprečuje »zdrs« žogice. Uvedba zadnje generacije poli žogic (npr. GEWO Select Pro 40+ ***) pa zahteva tudi nadaljnji razvoj in prilagoditev zgornje plasti.
Rezultat: DGC40 + "Dynamic-Grip-Concept" 2.0. zgornja plast je bila posebej razvita in prilagojena zahtevam najnovejših generacij.
If you don't go forward, you go backwards! (Če ne greste naprej, greste nazaj!)
Fleksibilna gobica / dizajn gume FLEX-TECH (XT), ki je bila posebej razvita za GEWO, ustvarja impresivno hitrost. Gume iz serije XT, skupaj z zgornjo ploščo DGC40 + 2.0, spremenijo hitrost topspinov vaših nasprotnikovih v energijo in sprostijo to energijo pri vašem izmahu, ko žogica zapusti lopar. Glave bunkic v gumi so nameščene na večji razdalji med seboj in so nekoliko tanjše kot v gumah EL. Te gume se osredotočajo predvsem na hitrost.
EL guma (Elastic Rubber), kljub kompaktnosti, zagotavlja odlične povratne informacije o kontaktu z žogo in edinstven občutek. Vse gume te serije so izdelane za rotacijo (spin). Glave bunkic v gumi so nameščene na manjši razdalji drug od drugega in so nekoliko debelejše kot v XT gumah. Ko gre za generiranje rotacije, zgornja plast DGC40 + 2.0 pokaže svojo resnično moč (zelo zanesljivo povezovanje in maksimalna rotacija), saj zagotavlja večjo kontaktno površino pri stiku s kroglico.
Uživajte v novi izkušnji!